REZERVĒTS

all_amenitiesvisas ērtības

landzeme īpašumā,

parkingparkošanas vieta

transportsabiedriskais transports

schoolskola

kindergartenbērnu dārzs

terraceterase

canopynojume

fencežogs

Divu dzīvokļu māja.

Divu dzīvokļu māja izvietota Mārupes centrā. Ar kājām viegli sasniedzami sabiedriskais transports, Mārupes Dome, „Rimi” un „Maxima” veikali, aptieka, doktorāts. Katram dzīvoklim ir sava zaļā zona, parkošanās vieta zem nojumes. Iebraukšana teritorijā caur automatizētiem vārtiem. Labiekārtota teritorija.
Dzīvokļos ir individuāla gāzes apkure. Ūdens no spices un katram dzīvoklim sava ūdens attīrīšanas sistēma. Biokanalizācija ir kopēja abiem dzīvokļiem.
Dzīvoklis #1 ar baltu apdari, virtuves mēbelēm bez tehnikas, santehniku un kāpnēm. Platība 84.5 m2, 2 stāvi. Pirmajā stāvā atrodas priekštelpa un virtuve, kura ir apvienota ar viesistabu un tai ir izeja uz terasi. Sanmezgls, katla telpa. Otrajā stāvā 2 guļamistabas un sanmezgls. Dzīvokļa cena ar ½ zemes daļu ir 165’000 EUR.

REZERVĒTS. Dzīvoklis #2 ar pilnu apdari, mēbelēm un tehniku. Platība 87.2 m2, 2 stāvi. Pirmajā stāvā ir priekštelpa, viesistaba ar izeju uz terasi, sanmezgls, tehniskā telpa, virtuve. Otrajā stāvā 2 guļamistabas un sanmezgls. Dzīvokļa cena ar ½ zemes daļu ir 165’000 EUR.

MĀJA
€ 165000
no €550/mēn.
Rīgas rajons
Мārupe
Dreimaņu
0
3
850
85
2
Kredīta pieteikums

Piesakies

Saņem izdevīgāko piedāvājumu no populārākiem aizdevējiem

Piekrītu datu apstrādei
Pieteikt konsultāciju

Saziņa

*Aizpildi formu
*Saņem kontaktus vai gaidi zvanu no mums

Piekrītu datu apstrādei