all_amenitiesvisas ērtības

landzeme īpašumā,

parkingparkošanas vieta

children_playgroundspēļu laukums

terraceterase

canopynojume

bathhousepirts

barnšķūnis

fencežogs

water_supplycentrālais ūdensvads

forestblakus mežs

Jauna māja ar dizainu etno stilā.

Pārdod lielisku māju. Māja ar ekskluzīvu dizainu, zīmolu tehniku un santehniku. Skaista mūsdienīga apdare ar latviešu etno stila elementiem veido neatkārtojamu noskaņojumu mājā. Apdarē izmantoti dārgi, kvalitatīvi materiāli, tādi kā ozolkoks, dabīgais akmens grīdām, koka logi. Koks bagātīgi izmantots dekora elementos. Viesistabā ir uzstādīts restaurēts klasiskā stila kamīns. Mājas ārējā apdarē izmantoti ķieģeļi un koks, kā arī tādi funkcionālie dekora elementi ka lukturīši.
Māja aprīkota ar ekonomisku apkures sistēmu no „Mitsubishi” siltumsūkņa un saules baterijām, bio kanalizāciju, centralizēto ūdensapgādi. Apkārt mājai ierīkota videonovērošanas un apgaismojuma sistēma.
Teritorija ir labiekārtota, apkārt mājai ir uztaisīti celiņi, lapene, laukums ar šūpolēm, ir iestādīti augi. Ap māju uzstādīts žogs ar elektriskajiem vārtiem. Ir vietas dārza un sporta inventāra uzglabāšanai. Zem nojumes ir 3 fāžu kontaktligzda, caur kuru var uzlādēt elektroautomobili.
Vienstāvu māja ar 4 guļamistabām, 2 sanmezgliem, saunu un plašu viesistabu ar virtuvi un izeju uz terasi. Viesistabā ir augsti griesti, kas veido plašas telpas sajūtu.
Māja tiek pārdodas ar mēbelēm, tehniku un dekora elementiem (izņemot gleznas).

MĀJA
€ 380000
no €1267/mēn.
Rīgas rajons
Мārupe
Idas
0
5
1200
135
1
Kredīta pieteikums

Piesakies

Saņem izdevīgāko piedāvājumu no populārākiem aizdevējiem

Piekrītu datu apstrādei
Pieteikt konsultāciju

Saziņa

*Aizpildi formu
*Saņem kontaktus vai gaidi zvanu no mums

Piekrītu datu apstrādei