all_amenitiesvisas ērtības

landzeme īpašumā,

parkingparkošanas vieta

transportsabiedriskais transports

schoolskola

kindergartenbērnu dārzs

children_playgroundspēļu laukums

terraceterase

garagegarāžā

canopynojume

fencežogs

water_supplycentrālais ūdensvads

lakeblakus ezers

forestblakus mežs

asphalt_drivewayasfaltēts piebraucamais ceļš

Divas mājas

Zemesgabalā izvietotas 2 mājas – 264 m2 un 80 m2. Teritorija ir vizuāli sadalīta ar biezu dzīvžogu, un mājām ir atsevišķas vietas iebraukšanai teritorijā.
Pamatmāja (264 m2) ir uzcelta pirms 15 gadiem un tai ir visas nepieciešamās komunikācijas: Mārupes centralizētais ūdens un papildus tam mājā ir uzstādīts ūdens mīkstināšanas filtrs, bio kanalizācija, apkure ar zemes siltumsūkni. Izdevumi par apkuri, elektrību un karsto ūdeni – līdz 300 eur/mēn. Mājas pirmajā stāvā ir apsildāmās grīdas, otrajā stāvā un pagrabtelpā uzstādīti radiatori. Pagrabs ir sauss un silts.
Teritorija ir labiekārtota, gar žogu aug augstas tūjas. Apkārt mājai ir ierīkota lietus ūdens novadīšanas sistēma.
Mājā ir pagrabtelpa, kurā atrodas tehniskās telpas un apkures sistēma. Pirmajā stāvā ir atsevišķa guļamistaba, viesistaba ar virtuvi, dušas telpa un priekštelpa. Viesistabā ir izeja uz terasi. No terases paveras skats uz dārzu un šūpolēm. Otrajā stāvā atrodas 4 guļamistabas un vannas istaba. Laukā ir arī garāža ar bedri, kas paredzēta vienai mašīnai.
Otrā māja (80 m2) celta 90. gadu sākumā. Tā atrodas mazākā teritorijā un ir norobežota no pamatmājas ar augstu dzīvžogu. Ir garāža 1 mašīnai, pagrabā atrodas apkures sistēma – granulu katls un boilers. Ir pievadīts pilsētas ūdens, kanalizācija – septiķis. Mājā ir priekštelpa, vannas istaba, virtuve un divas istabas.


MĀJA
€ 350000
no €1167/mēn.
Rīgas rajons
Jaunmārupe
Priežu
0
6
1568
264
2
Kredīta pieteikums

Piesakies

Saņem izdevīgāko piedāvājumu no populārākiem aizdevējiem

Piekrītu datu apstrādei
Pieteikt konsultāciju

Saziņa

*Aizpildi formu
*Saņem kontaktus vai gaidi zvanu no mums

Piekrītu datu apstrādei